Iskierka w nowej odsłonie

Szanowni rodzice,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu odmienioną stronę internetową naszego przedszkola.

Od dziś zapraszamy na stronę http:\\iskierka.rumia.pl gdzie znajda Państwo wszystkie informacje z życia naszej placówki. Również od dziś strona http:\\iskierka5.com przestaje być aktualizowana i pozostaje jako archiwum.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy szereg udogodnień takich jak :

  1. Newsletter, powiadamiający Państwa o nowościach na stronie
  2. Kalendarz z planowanymi terminami wydarzeń
  3. Nową galerię zdjęć

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kalendarz oraz aktualności były uzupełnione zgodnie z właściwym harmonogramem, niemniej jednak często z przyczyn niezależnych od nas mogą pojawić się zmiany.

Wszystkie bieżące informacje będziemy umieszczać w zakładce AKTUALNOŚCI.

Aby uniknąć pomyłek przy ustnym przekazywaniu adresów mail każdy, kto będzie chciał otrzymać powiadomienia mailowe o nowych wydarzeniach musi zarejestrować się do naszej listy mailingowej. W tym celu należy podać nam swój adres email wpisując go w formularzu na dole strony. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi na podany adres email.

Adresy email można przekazywać również w formie pisemnej opiekunom grup.

Czekamy na Państwa opinie oraz sugestie.

Zespół Przedszkola „Iskierka”


UWAGA!

Podanie danych jest dobrowolne ale ich prawidłowe uzupełnienie będzie miało znaczenie przy weryfikacji zarówno Państwa jako rodziców naszych wychowanków jak i w przyszłości przy przekazywaniu wiadomości mających trafić wyłącznie do konkretnych osób.

 

admin

Zapisz się do naszego Newslettera